Cyfrowy retusz fotografii


Posiadasz już swoje fotografie, ale czujesz, że można by było coś w nich ”podciągnąć”, jeszcze trochę nad nimi popracować, zwiększyć kontrast, nasycić kolory lub wykadrować żeby zdjęcie znacznie zwiększyło swoją wyrazistość? Wykonałeś zdjęcie nie do końca czytelne przez odbiorców?
Jeśli masz takie odczucia to mamy przyjemność zaprosić do skorzystania z naszej usługi graficznej obróbki zdjęć.

 Wydobędziemy ze zdjęcia wszystko co w nim najlepsze, usuniemy mankamenty, podkręcimy kolory, wyłowimy i uwidocznimy główny motyw sposób subtelny i wysublimowany. Przygotujemy fotografie na potrzeby stron internetowych i do druku. Otrzymasz od nas kompletny produkt zgodny z twoimi oczekiwaniami. Jesteśmy profesjonalnym studiem fotograficznym, znamy kryteria, za pomocą których oceniane są fotografie więc potrafimy dostosować twoje zdjęcie pod ten kanon. Posiadamy profesjonalny sprzęt i programy do obróbki graficznej więc zapewniamy najwyższą jakość i dokładność wykonania usługi. 

Przed wykonaniem zlecenia wskazane jest spotkanie zapoznawcze w naszym studiu fotograficznym bądź kontakt telefoniczny, podczas którym omówimy Państwa oczekiwania odnośnie pożądanych rezultatów obróbki graficznej zdjęć. Na życzenie klienta przygotowujemy już zretuszowane fotografie w formie papierowej i elektronicznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Jesteśmy profesjonalnym studiem fotograficznym o ugruntowanej pozycji na rynku. Dbamy o stałe podnoszenie naszych kwalifikacji i na bieżąco śledzimy nowinki w branży fotograficznej i graficznej aby móc Państwu zaoferować najwyższą jakość wykonania świadczonych przez nas usług. 

Dysponujemy profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem fotograficznym i graficznym, do wykonywania fotografii i cyfrowych obróbek graficznych zdjęć.
Zadbamy o to, aby usługa przebiegła szybko, sprawnie, bezproblemowo w przyjemnej i przyjaznej atmosferze, aby zdjęcie, na które spojrzysz za 5, 10 czy 15 lat, wywołało na Twojej twarzy uśmiech :-)
Cieszymy się zaufaniem i zadowoleniem naszych klientów o czym świadczą pozytywne opinie i fakt, że do nas wracają.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym portfolio w zakładce Galeria, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do zakładki Porady i do Kontakt.  

Zapraszamy do kontaktu

e-mail

tp1@op.pl

telefon

730-101-014