Fotoreportaż

Prowadzenie profesjonalnej hodowli zwierzęcej to profesja ciężka, czaso- i energochłonna, ale piękna. Codzienne i całodobowe dbanie i doglądanie zwierząt kosztuje dużą ilość czasu, uwagi i zasobów finansowych. Profesjonalna hodowla zwierząt to inwestycja, która żeby móc się zwrócić, musi być prowadzona z dbałością o najmniejszy nawet szczegół. Żeby te starania miały szansę być dostrzeżone przez potencjonalnego klienta, organizowane są wystawy zwierząt. Aktywny udział w wystawach jest najlepszym sposobem na pozyskanie nowych klientów. Jednak nawet największe wystawy fizycznie mają ograniczony zasięg widoczności.

 Wystawy są podstawą reklamy, ale żeby uzyskać z nich maksymalną skuteczność trzeba je udostępnić w szerszych kręgach. Żeby potencjalni kontrahenci mogli dostrzec i przyjrzeć się Twoim zwierzętom, nawet na odległość, warto zadbać o ich satysfakcje wizualną i zaprezentować im swoich podopiecznych za pomocą profesjonalnych fotografii. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi polegającej wykonaniu fotoreportażu z wystaw i z hodowli. Sfotografujemy twoje zwierzęta ukazując ich atuty wizualne, udokumentujemy ich wyróżnienia, po czym przygotujemy fotografie na potrzeby stron internetowych.  

Przed samym eventem wskazane jest spotkanie zapoznawcze podczas, którego omówimy Państwa oczekiwania odnośnie tematyki i lokalizacji planu zdjęciowego, pożądanych rezultatów sesji fotograficznej, a my w ramach możliwości, zapoznamy się ze zwierzęciem. W ramach pakietu otrzymają Państwo fotografie w formie papierowej i elektronicznej. Zwierzęca sesja zdjęciowa jest doskonałym pomysłem na upamiętnienie naszego pupila, a także jego promocji na portalach internetowych. Jesteśmy profesjonalnym studiem fotograficznym o ugruntowanej pozycji na rynku. Dbamy o stałe podnoszenie naszych kwalifikacji i na bieżąco śledzimy nowinki w branży fotograficznej aby móc Państwu zaoferować najwyższą jakość wykonania świadczonych przez nas usług. 

Dysponujemy profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem fotograficznym do wykonywania i późniejszej, cyfrowej obróbki graficznej zdjęcia.
Zadbamy o to, aby usługa przebiegła szybko, sprawnie, bezproblemowo w przyjemnej i przyjaznej atmosferze, aby zdjęcie, na które spojrzysz za 5, 10 czy 15 lat, wywołało na Twojej twarzy uśmiech :-)
Cieszymy się zaufaniem i zadowoleniem naszych klientów o czym świadczą pozytywne opinie i fakt, że do nas wracają.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym portfolio w zakładce Galeria, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do zakładki Porady i do Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

e-mail

tp1@op.pl

telefon

730-101-014