Konie

Konie jak żadne inne zwierzęta, przyczyniły się do rozwoju ludzkiej cywilizacji.
Asystowały człowiekowi pierwotnemu w gospodarstwie, transporcie, podczas walk i podróży. 
To właśnie na końskich grzbietach odkrywano nowe terytoria i ludzkie osady.
Dla wielu ludzi koń uosabia siłę, praktyczność, miłość, oddanie i stabilność.
Konia i jeźdźca łączy ze sobą ogromna i nierozerwalna więź, w której obie strony czują do siebie przywiązanie i wzajemną odpowiedzialność.
Od wieków stanowią one natchnienie dla artystów. Podobizna koni widnieje w jaskiniach, na wazach i płótnach już od czasów pradawnych.
Konie są także częstymi bohaterami mitów, wierszy, poezji, filmów i fotografii.
Zachwycają nas swoją monumentalnością, majestatycznością ruchu i różnobarwnością umarszczenia.  

Konie są także bardzo charakternymi istotami. Mają swoje zdanie i nie boją go wyrażać.
Dla tego, przy fotografowaniu koni należy zachować cierpliwość i pokorę.
Ulubiony koński przysmak może dużo ułatwić i zachęcić konia do współpracy.
Przed samą sesją zdjęciową wskazane jest spotkanie zapoznawcze podczas, którego omówimy Państwa oczekiwania odnośnie tematyki i lokalizacji planu zdjęciowego, pożądanych rezultatów sesji fotograficznej, a my w ramach możliwości, zapoznamy się ze zwierzęciem. W ramach pakietu otrzymają Państwo fotografie w formie papierowej i elektronicznej. Zwierzęca sesja zdjęciowa jest doskonałym pomysłem na upamiętnienie naszego pupila, a także jego promocji na portalach internetowych. 

Jesteśmy profesjonalnym studiem fotograficznym o ugruntowanej pozycji na rynku. Dbamy o stałe podnoszenie naszych kwalifikacji i na bieżąco śledzimy nowinki w branży fotograficznej aby móc Państwu zaoferować najwyższą jakość wykonania świadczonych przez nas usług.
Dysponujemy profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem fotograficznym do wykonywania i późniejszej, cyfrowej obróbki graficznej zdjęcia.
Zadbamy o to, aby usługa przebiegła szybko, sprawnie, bezproblemowo w przyjemnej i przyjaznej atmosferze, aby zdjęcie, na które spojrzysz za 5, 10 czy 15 lat, wywołało na Twojej twarzy uśmiech :-)
Cieszymy się zaufaniem i zadowoleniem naszych klientów o czym świadczą pozytywne opinie i fakt, że do nas wracają.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym portfolio w zakładce Galeria, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do zakładki Porady i do Kontakt.  

Zapraszamy do kontaktu

e-mail

tp1@op.pl

telefon

730-101-014