Koty

Koty są żywym uosobieniem temperamentności.
W przeciągu zaledwie chwili z pluszowej kulki mogą przeobrazić się, w ich mniemaniu, w dużego, groźnego i dzikiego kota.
Ich ruchy są pełne majestatu, wzbudzają podziw wśród obserwatorów.
To bardzo pewni siebie i dumni indywidualiści. W oczach swojego opiekuna ich podopieczny jawi się jako uosobienie klasy i słodyczy. Kociaki z charakteru są niezwykle ciekawskie, lubią odkrywać nowe rzeczy i badać nieznane, nowe dla nich przedmioty. Lubią mieć wokół siebie dużą, otwartą przestrzeń, urozmaiconą różnej wielkości przedmiotami, po których mogą skakać i wspinać się, bądź zrzucić jakiś drobny przedmiot z wysokości na podłogę.  

Niezwykle wdzięcznie wychodzą na fotografiach, co nie znaczy, że są chętne i otwarte na współpracę.
W trakcie sesji to nie kot słucha nas, tylko my musimy wczuć się w kocie zachowanie. Wykonywanie zdjęć często polega na tym, aby uchwycić jego ruchy i pozycję. Umiejętne przykuwanie uwagi kota podczas sesji fotograficznej jest jedynym gwarantem dobrze wykonanej sesji.
Trzeba się liczyć z tym, że kot gorzej niż inne stworzenia domowe, znosi aklimatyzację w nowym miejscu, dlatego sesje zdjęciowe dobrze jest wykonywać w znanym kotu otoczeniu.
Sesja w studiu fotograficznym jest możliwa, trzeba się jednak uzbroić w cierpliwość i pozwolić kotu niespiesznie eksplorować nowe pomieszczenie.
Pomocnym w uspokojeniu naszego podopiecznego będzie trzymanie go na rękach i przemawianie do niego.  

Zdjęcia powstałe podczas sesji fotograficznej będą doskonałą pamiątką, która będzie cieszyć nas przez lata.
Przed samą sesją zdjęciową wskazane jest spotkanie zapoznawcze podczas, którego omówimy Państwa oczekiwania odnośnie tematyki i lokalizacji planu zdjęciowego, pożądanych rezultatów sesji fotograficznej, a my w ramach możliwości, zapoznamy się ze zwierzęciem. W ramach pakietu otrzymają Państwo fotografie w formie papierowej i elektronicznej. Zwierzęca sesja zdjęciowa jest doskonałym pomysłem na upamiętnienie naszego pupila, a także jego promocji na portalach internetowych. Jesteśmy profesjonalnym studiem fotograficznym o ugruntowanej pozycji na rynku. Dbamy o stałe podnoszenie naszych kwalifikacji i na bieżąco śledzimy nowinki w branży fotograficznej aby móc Państwu zaoferować najwyższą jakość wykonania świadczonych przez nas usług. 

Dysponujemy profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem fotograficznym do wykonywania i późniejszej, cyfrowej obróbki graficznej zdjęcia.
Zadbamy o to, aby usługa przebiegła szybko, sprawnie, bezproblemowo w przyjemnej i przyjaznej atmosferze, aby zdjęcie, na które spojrzysz za 5, 10 czy 15 lat, wywołało na Twojej twarzy uśmiech :-)
Cieszymy się zaufaniem i zadowoleniem naszych klientów o czym świadczą pozytywne opinie i fakt, że do nas wracają.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym portfolio w zakładce Galeria, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do zakładki Porady i do Kontakt.  

Zapraszamy do kontaktu

e-mail

tp1@op.pl

telefon

730-101-014