Małe zwierzęta

Małe istotki zjednują sobie sympatie i rozczulają ludzi. Ich malutkie, drobniutkie ciałka pokryte delikatna, miękką i lśniącą sierścią przy kontakcie z naszą dłonią budzi u nas uczucie zadowolenia. W tych malutkich i na pierwszych rzut oka niepozornych ciałkach kryje się wielki duch. Zwierzęta klatkowe, którymi w większości przypadków są gryzonie, nie są tylko wiecznie poruszającymi się wąsikami, mają swoją indywidualną i niepowtarzalną osobowość. Mają swój własny, oryginalny sposób poruszania się. Są szybkie i dynamiczne, przez co bardzo trudno czasami jest uchwycić je na fotografii. Zdjęcia zazwyczaj wychodzi nieostre, poruszone i ciemne, bądź prześwietlone.

Jeśli posiadasz zwierzątko, którym chcesz się pochwalić światu , prowadzisz profesjonalną hodowlę lub bierzesz udział w wystawach i potrzebujesz obfotografować swojego pupila to zapraszamy do skorzystania z naszej usługi, którą jest sesja zdjęciowa małych zwierząt. Uchwycimy i przestawimy małego modela w najlepszy dla niego wydaniu. Ludzie kochają wybierać oczami więc perfekcyjnie i profesjonalnie wykonana fotografia sprawi, że to właśnie Twoi podopieczni będą zauważalni co zwiększy ich szansę na dom, a Twoja hodowla stanie się popularniejsza i bardziej rozpoznawalna w szerszym kręgu, co niezaprzeczalnie przełoży się na długo trwałe zyski. Jeśli jesteś osobą prywatną i kochasz swojego małego pupila, masz świadomość, że ich życie jest zdecydowanie za krótkie i chcesz w jakiś sposób trwale i w rozsądnych kosztach upamiętnić swojego podopiecznego to również zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje naszych klientów, więc każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Zapraszamy na sesję zdjęciową wszystkie małe stworzenia, nie tylko gryzonie.
Przed samą sesją zdjęciową wskazane jest spotkanie zapoznawcze podczas, którego omówimy Państwa oczekiwania odnośnie tematyki i lokalizacji planu zdjęciowego, pożądanych rezultatów sesji fotograficznej, a my w ramach możliwości, zapoznamy się ze zwierzęciem. W ramach pakietu otrzymają Państwo fotografie w formie papierowej i elektronicznej. Zwierzęca sesja zdjęciowa jest doskonałym pomysłem na upamiętnienie naszego pupila, a także jego promocji na portalach internetowych. 

Jesteśmy profesjonalnym studiem fotograficznym o ugruntowanej pozycji na rynku. Dbamy o stałe podnoszenie naszych kwalifikacji i na bieżąco śledzimy nowinki w branży fotograficznej aby móc Państwu zaoferować najwyższą jakość wykonania świadczonych przez nas usług.
Dysponujemy profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem fotograficznym do wykonywania i późniejszej, cyfrowej obróbki graficznej zdjęcia.
Zadbamy o to, aby usługa przebiegła szybko, sprawnie, bezproblemowo w przyjemnej i przyjaznej atmosferze, aby zdjęcie, na które spojrzysz za 5, 10 czy 15 lat, wywołało na Twojej twarzy uśmiech :-)
Cieszymy się zaufaniem i zadowoleniem naszych klientów o czym świadczą pozytywne opinie i fakt, że do nas wracają.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym portfolio w zakładce Galeria, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do zakładki Porady i do Kontakt.  

Zapraszamy do kontaktu

e-mail

tp1@op.pl

telefon

730-101-014