Portret pupila

Na kominku bądź na ścianie straszy pusta przestrzeń? Asortymenty sklepów dekorujących wnętrza wydają się zbyt powszechne i oklepane? Poszukujesz oryginalnego sposobu na dodanie pomieszczeniu życia? Dobrze się składa! Zwierzęcy portret pupila będzie oryginalnym i niekwestionowanym wystrojem wnętrza Państwa domostwa. Portret daje możliwość na dowolną aranżacje pierwszego planu i tła, a przez swoją charakterystykę pozwala na swobodne wykonanie go w zamkniętym pomieszczeniu, co jest nieocenionym atutem gdy nasz pupil jest strachliwy i wrażliwy na impulsy wysyłane mu przez otoczenie. 

Fotografia portretowa wymaga od naszego pupila mniejszego wkładu energii niż sesja zdjęciowa, więc jest zatem idealna dla zwierząt starszych bądź wyjątkowo energooszczędnych ;) Portret pupila może także posłużyć jako oryginalny i niepowtarzalny prezent dla osób nam najbliższym. Stawiamy na luźną atmosferę podczas sesji nie zapominając przy tym o drobiazgowości i pełnym profesjonalizmie.

Przed samą sesją zdjęciową wskazane jest spotkanie zapoznawcze podczas, którego omówimy Państwa oczekiwania odnośnie tematyki i lokalizacji planu zdjęciowego, pożądanych rezultatów sesji fotograficznej, a my w ramach możliwości, zapoznamy się ze zwierzęciem. W ramach pakietu otrzymają Państwo fotografie w formie papierowej i elektronicznej. Zwierzęca sesja zdjęciowa jest doskonałym pomysłem na upamiętnienie naszego pupila, a także jego promocji na portalach internetowych. Jesteśmy profesjonalnym studiem fotograficznym o ugruntowanej pozycji na rynku. Dbamy o stałe podnoszenie naszych kwalifikacji i na bieżąco śledzimy nowinki w branży fotograficznej aby móc Państwu zaoferować najwyższą jakość wykonania świadczonych przez nas usług. 

Dysponujemy profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem fotograficznym do wykonywania i późniejszej, cyfrowej obróbki graficznej zdjęcia. 

Zadbamy o to, aby usługa przebiegła szybko, sprawnie, bezproblemowo w przyjemnej i przyjaznej atmosferze, aby zdjęcie, na które spojrzysz za 5, 10 czy 15 lat, wywołało na Twojej twarzy uśmiech :-) 

Cieszymy się zaufaniem i zadowoleniem naszych klientów o czym świadczą pozytywne opinie i fakt, że do nas wracają.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym portfolio w zakładce Galeria, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do zakładki Porady i do Kontakt.  

Zapraszamy do kontaktu

e-mail

tp1@op.pl

phone

730-101-014