Portret z pupilem

Umiejętność porozumiewania się bez słów. Czytanie z oczu jak z książki. Więź łącząca człowieka ze zwierzęciem jest niezwykle magiczna, silna i piękna. Wspaniała lśniąca sierść, majestatyczność ruchów i ciepło w ich oczach sprawia, że uwielbiamy przebywać z naszymi pupilami. Nasi podopieczni swoją małą osóbką, wnoszą blask życia i pozytywną energie do naszych czterech ścian będąc przy okazji jego żywą ozdobą. 

Sesja portretowa ze zwierzęciem jest idealnym pomysłem na niezwykłe i bardzo oryginalne zdjęcie. To także doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu, zdobycia nowych doświadczeń i umocnienia więzi. Portret z pupilem będzie piękną i jedyną w swoim rodzaju ozdobą pomieszczeni. Fotografia portretowa jest idealną opcją dla tych, którzy nie przepadają za szybką dynamiką cechującą sesję zdjęciową, ale chcą posiadać piękną spersonalizowaną fotografię.

Przed samą sesją zdjęciową wskazane jest spotkanie zapoznawcze podczas, którego omówimy Państwa oczekiwania odnośnie tematyki i lokalizacji planu zdjęciowego, pożądanych rezultatów sesji fotograficznej, a my w ramach możliwości, zapoznamy się ze zwierzęciem. W ramach pakietu otrzymają Państwo fotografie w formie papierowej i elektronicznej. Zwierzęca sesja zdjęciowa jest doskonałym pomysłem na upamiętnienie naszego pupila, a także jego promocji na portalach internetowych. Jesteśmy profesjonalnym studiem fotograficznym o ugruntowanej pozycji na rynku. Dbamy o stałe podnoszenie naszych kwalifikacji i na bieżąco śledzimy nowinki w branży fotograficznej aby móc Państwu zaoferować najwyższą jakość wykonania świadczonych przez nas usług. 

Dysponujemy profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem fotograficznym do wykonywania Państwa zleceń i późniejszej, cyfrowej obróbki graficznej zdjęć.
Zadbamy o to, aby usługa przebiegła szybko, sprawnie, bezproblemowo w przyjemnej i przyjaznej atmosferze, aby zdjęcie, na które spojrzysz za 5, 10 czy 15 lat, wywołało na Państwa twarzy uśmiech :-)
Cieszymy się zaufaniem i zadowoleniem naszych klientów o czym świadczą pozytywne opinie i fakt, że do nas wracają.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym portfolio w zakładce Galeria, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do zakładki Porady i do Kontakt.  

Zapraszamy do kontaktu

e-mail

tp1@op.pl

telefon

730-101-014