Psy

Psy są niezwykle pięknymi stworzeniami.
Imponująca sylwetka, lśniące, miękkie, różnobarwne futerko, uśmiechnięty wyraz pyszczka i oczy wyrażające mądrość, ciepło i miłość.
Obserwowanie naszych czworonożnych przyjaciół w codziennych sytuacja sprawia nam ogromną przyjemność wizualną i nadaje naszemu życiu ciepłych barw.
Uwielbiamy wspólnie z nim spędzać czas.
Wspólne, długie spacery wzmacniają więź przyjaźni między opiekunem i podopiecznym, dają odskocznie od codziennych zmartwień, poprzez zabawę pozwalają rozładować stres i oderwać myśli od rzeczywistości, a także podziwiać skoczne, sprężyste, doskonałe i precyzyjne ruchy jego ciała. 

Pies jest doskonałym kompanem wspólnego życia i nieustraszonym towarzyszem przygód. Każda chwila spędzona wspólnie z psim przyjacielem warta jest uwiecznienia. Dobrze wykonana fotografia podkreśli nie tylko piękno jego sylwetki, ale także wyeksponuje dusze.
Sesja fotograficzna naszego pupila będzie doskonałą, zatrzymującą w ulotności chwili pamiątką, która pozostanie z nami na zawsze.
Wspomnieniem chwili, do której będziemy mogli powrócić w każdym miejscu w każdej chwili. 

Przed samą sesją zdjęciową wskazane jest spotkanie zapoznawcze podczas, którego omówimy Państwa oczekiwania odnośnie tematyki i lokalizacji planu zdjęciowego, pożądanych rezultatów sesji fotograficznej, a my w ramach możliwości, zapoznamy się ze zwierzęciem. W ramach pakietu otrzymają Państwo fotografie w formie papierowej i elektronicznej. Zwierzęca sesja zdjęciowa jest doskonałym pomysłem na upamiętnienie naszego pupila, a także jego promocji na portalach internetowych. Jesteśmy profesjonalnym studiem fotograficznym o ugruntowanej pozycji na rynku. Dbamy o stałe podnoszenie naszych kwalifikacji i na bieżąco śledzimy nowinki w branży fotograficznej aby móc Państwu zaoferować najwyższą jakość wykonania świadczonych przez nas usług. 

Dysponujemy profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem fotograficznym do wykonywania i późniejszej, cyfrowej obróbki graficznej zdjęcia. Zadbamy o to, aby usługa przebiegła szybko, sprawnie, bezproblemowo w przyjemnej i przyjaznej atmosferze, aby zdjęcie, na które spojrzysz za 5, 10 czy 15 lat, wywołało na Twojej twarzy uśmiech :-)
Cieszymy się zaufaniem i zadowoleniem naszych klientów o czym świadczą pozytywne opinie i fakt, że do nas wracają.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym portfolio w zakładce Galeria, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do zakładki Porady i do Kontakt.  

Zapraszamy do kontaktu

e-mail

tp1@op.pl

telefon

730-101-014