Sesja fotograficzna pupila

Sesja fotograficzna zwierząt cechuje się wysoką dynamiką pracy i nieograniczonymi pokładami empatii i cierpliwości, które musimy okazać w stosunku do naszego zwierzęcego modela. Miejsce i ilość czasu potrzebnego do przeprowadzenia sesji zdjęciowej zwierzęcia uzależniona jest w dużej mierze od naturalnego uwarunkowania cech jego gatunku, rasy, indywidualnych cech charakteru (t.zn., jakie jest jego nastawienie do ludzi, czy łatwo się rozprasza, jak reaguje na nowe otoczenie), wieku, kondycji, ilości zwierząt na planie, a w przypadku psów dodatkowo wskazana jest znajomość podstawowych komend.

Sesja zdjęciowa może zostać wykonana także w pomieszczeniu zamkniętym dzięki czemu ograniczymy niekorzystne warunki akustyczne i atmosferyczne. W pomieszczeniu zamkniętym łatwiej jest przykuć i utrzymać uwagę i koncentrację zwierzęcia równocześnie zmniejszając poziom stresu. Podczas sesji zdjęciowej dużą uwagę przywiązujemy do zapewnienia odpowiedniego komfortu psychicznego i fizycznego naszego podopiecznego. Przed samą sesją zdjęciową wskazane jest spotkanie zapoznawcze podczas, którego omówimy Państwa oczekiwania odnośnie tematyki i lokalizacji planu zdjęciowego, pożądanych rezultatów sesji fotograficznej, a my w ramach możliwości, zapoznamy się ze zwierzęciem.

W ramach pakietu otrzymają Państwo fotografie w formie papierowej i elektronicznej. Zwierzęca sesja zdjęciowa jest doskonałym pomysłem na upamiętnienie naszego pupila, a także jego promocji na portalach internetowych.
Jesteśmy profesjonalnym studiem fotograficznym o ugruntowanej pozycji na rynku. Dbamy o stałe podnoszenie naszych kwalifikacji i na bieżąco śledzimy nowinki w branży fotograficznej aby móc Państwu zaoferować najwyższą jakość wykonania świadczonych przez nas usług. 

Dysponujemy profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem fotograficznym do wykonywania i późniejszej, cyfrowej obróbki graficznej zdjęcia. Zadbamy o to, aby usługa przebiegła szybko, sprawnie, bezproblemowo w przyjemnej i przyjaznej atmosferze, aby zdjęcie, na które spojrzysz za 5, 10 czy 15 lat, wywołało na Twojej twarzy uśmiech :-)
Cieszymy się zaufaniem i zadowoleniem naszych klientów o czym świadczą pozytywne opinie i fakt, że do nas wracają.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym portfolio w zakładce Galeria, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do zakładki Porady i do Kontakt.  

Zapraszamy do kontaktu

e-mail

tp1@op.pl

telefon

730-101-014