Sesja fotograficzna ze zwierzętami

Nie ma na świecie nic bardziej budującego niż współpraca człowieka ze zwierzęciem. Dobra, które daje nam współczesna cywilizacja pozwalają zdegradować rolę zwierzęcia w społeczeństwie człowieka z przysłowiowego woła roboczego w towarzysza codziennego życiowego. Wraz ze swoimi pupilami spędzamy wspólnie czas, dzielimy się przeżyciami codzienności jego radościami i smutkami. Są wiernymi słuchaczami i powiernikami naszych przemyśleń i sekretów. Dają nam dużo ciepła i miłości w zamian oczekując od nas tego samego… i karmy (bynajmniej nie losowej;)). Gdy już Twój pupil ma za sobą swoją indywidualną sesję zdjęciową to może warto pójść o krok dalej i zaplanować wspólną sesję fotograficzną? 

Wspólna sesja zdjęciowa człowieka ze zwierzęciem cechuje się piękną syntezą dusz obydwóch gatunków. Wydobywa najpiękniejsze cechy, a także jest sposobem na dobrą zabawę i świetnym pomysłem na wspólne spędzenie czasu.Dzięki współpracy człowieka ze zwierzęciem, sesja zdjęciowa zamiast stresu przyniesie zabawę i beztroskę, a my tylko tak przy okazji to udokumentujemy, po to żeby mogli Państwo wracać raz po raz do tych cudownych i beztroskich chwil pielęgnując wspomnienia. 

Sesja fotograficzna ze zwierzętami daje nam przeróżne możliwości lokalizacji, aranżacji i scenerii miejsca wykonywania zdjęć, a także jest idealnym pomysłem na oryginalny i niepowtarzalny prezent na każdą okazję dla każdego miłośnika zwierząt.
Jeśli są Państwo otwarci na nowe doznania, chcą Państwo miło spędzić czas ze swoim pupilem i uwiecznić to na fotografiach żeby móc do tego wracać w każdej chwili to zapraszamy na sesję fotograficzną ze zwierzętami. 

Jesteśmy profesjonalnym zakładem fotograficznym o dużej ilości czasu spędzonemu na wykonywaniu fotografii.
Stale podnosimy nasze umiejętności, na bieżąco śledzimy rynek, aby zaoferować naszym klientom tylko to co najlepsze.
Przed sesją zapraszamy Państwa na rozmowę zapoznawczą, abyśmy mogli wysłuchać Państwa oczekiwań i w miarę możliwości zapoznali się z małymi modelami.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym portfolio w zakładce Galeria, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do zakładki Porady i do Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

e-mail

tp1@op.pl

Telefon

730-101-014