Warsztaty

Warsztaty fotograficzne o tematyce: fotografia zwierząt domowych.
Fotografia jest Twoją pasją i kochasz zwierzęta, więc chciałbyś/chciałabyś to połączyć? Niezależnie od poziomu  stopnia wtajemniczenia fotograficznego nauczymy Cię jak poprawnie współpracować ze zwierzęcym modelem. Pokażemy Ci jak postępować, aby zyskać zaufanie, a w rezultacie przychylną współpracę zwierzęcia.

Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, aby Twoje fotografie budziły u Ciebie dumę i satysfakcję, a u obserwatorów fascynację. Nauczymy Cię dostrzegać i ukazywać na zdjęciu indywidualne cechy charakteru zwierzęcia, wyłapiemy i skorygujemy Twoje błędy. Do każdego naszego kursanta podchodzimy indywidualnie, układamy i dostosowujemy program nauczania indywidualnie pod jego oczekiwania, umiejętności i potrzeby po to, aby ze szkolenia wyciągnął 110% wiedzy i ukończył je z poczuciem produktywnie spędzonego czasu.

Kurs składa się z części teoretycznej (w naszym studiu fotograficznym Tomasz Pawlak Fotograf) i z części praktycznej w plenerze. Prowadzącym szkolenie jest profesjonalny fotograf z bogatym doświadczeniem zarówno fotograficznym jak i dydaktycznym. W zrozumiały i cierpliwy sposób rozświetli każdą, nawet największą niejasność, odpowie na każde pytanie (nawet kilka razy, na różne sposoby więc bardzo proszę się nie stresować jeśli nadal coś pozostanie niezrozumiałe;)), pokaże triki i sztuczki magiczne, abyś wiedział jak świadomie uzyskać super zdjęcie i wiedział jakiej techniki użyć aby Twoje perfekcyjne zdjęcia nie były tylko kwestią przypadku ale świadomego działania. Przeprowadzamy szkolenia indywidualne i grupowe.    

Zapraszamy na rozmowę zapoznawczą w celu ustalenia poziomu zaawansowania i oczekiwań w celu przygotowania indywidualnego programu kursu. Na kurs możesz udać się sam bądź postąpić w myśl zasady ‘’w grupie raźniej’’ i przyjść ze znajomymi.
Jesteśmy profesjonalnym studiem fotograficznym o ugruntowanej pozycji na rynku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług fotograficznych oraz profesjonalny, nowoczesny sprzęt z najwyższej półki. Na bieżąco śledzimy nowinki branżowe żeby móc zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Naszą najwyższą rekomendacją i powodem do dumy są stali, powracający i polecający nas klienci. 

Zapraszamy do kontaktu

e-mail

tp1@op.pl

telefon

730-101-014