Zwierzęta egzotyczne


Zwierzęta egzotyczne wywołują u ludzi skrajne emocja. Dla jednych są one przerażające, niepokojące i odpychające, za to dla drugich są po prostu zwyczajnie-niezwyczajnymi zwierzętami domowymi, wymagającymi szczególnego traktowania.
Jednakże jednego zwierzętom egzotycznym nie można zaprzeczyć. Są piękne. Piękne, wyraziste, kolorowe umaszczenie na ciele węża lub klasyczna, głęboka , elegancka czerń skorpiona budzą podziw wśród obserwatorów. Węże, jaszczurki, pająki, żaby i ropuchy, skorpiony, a nawet niepozorne gabarytowo modliszki i ptaszniki są niewątpliwą ozdobą i dumą swoich opiekunów. 

Nie mamy obiekcji przed pracą z egzotycznymi zwierzętami. Wręcz przeciwnie. Zachwyca nas ich majestat i z przyjemnością je fotografujemy. Jeśli więc posiadasz egzotyczne zwierzę, jesteś hodowcą w warunkach domowych lub robisz to zawodowo, zapraszamy na sesję fotograficzną egzotycznych zwierząt. Za pomocą stosowanych przez nas technik fotograficznych znajdziemy i uwydatnimy najmniejsze akcenty, nawet u najmniejszych zwierząt sprawiając, że u zwierzęcia nawet tak małego jak mrówka, uwidocznimy wspaniałość i piękno jej sylwetki. Umaszczenie węża uchwycone na fotografii sprawi, że nawet ludzie, którzy panicznie boją się tych zwierząt, zauważą i zachwycą się ich pięknem. Ptaszniki i skorpiony będą podziwiane z bezpiecznej perspektywy nie tracąc przy tym nic ze swoich atutów.

 Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sesji zdjęciowej zwierząt egzotycznych, a my zadbamy o to żeby byli Państwo usatysfakcjonowani.
Przed samą sesją zdjęciową wskazane jest spotkanie zapoznawcze podczas, którego omówimy Państwa oczekiwania odnośnie tematyki i lokalizacji planu zdjęciowego, pożądanych rezultatów sesji fotograficznej, a my w ramach możliwości, zapoznamy się ze zwierzęciem. W ramach pakietu otrzymają Państwo fotografie w formie papierowej i elektronicznej. Zwierzęca sesja zdjęciowa jest doskonałym pomysłem na upamiętnienie naszego pupila, a także jego promocji na portalach internetowych.

 Jesteśmy profesjonalnym studiem fotograficznym o ugruntowanej pozycji na rynku. Dbamy o stałe podnoszenie naszych kwalifikacji i na bieżąco śledzimy nowinki w branży fotograficznej aby móc Państwu zaoferować najwyższą jakość wykonania świadczonych przez nas usług.
Dysponujemy profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem fotograficznym do wykonywania i późniejszej, cyfrowej obróbki graficznej zdjęcia.
Zadbamy o to, aby usługa przebiegła szybko, sprawnie, bezproblemowo w przyjemnej i przyjaznej atmosferze, aby zdjęcie, na które spojrzysz za 5, 10 czy 15 lat, wywołało na Twojej twarzy uśmiech :-)
Cieszymy się zaufaniem i zadowoleniem naszych klientów o czym świadczą pozytywne opinie i fakt, że do nas wracają.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym portfolio w zakładce Galeria, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do zakładki Porady i do Kontakt.  

Zapraszamy do kontaktu

e-mail

tp1@op.pl

Telefon

730-101-014